.

.

New
Тешки-Должност Gaffer Лента, 5 Боја Пак, УВ и Црна Светлината Рефлексивни, Нема Остатоци, Рака Солза, Не-Токсични, Флуоресцентни, самолепливи од Fetefest, Повеќе Цели (Неонск

Тешки-Должност Gaffer Лента, 5 Боја Пак, УВ и Црна Светлината Рефлексивни, Нема Остатоци, Рака Солза, Не-Токсични, Флуоресцентни,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Неонски Gaffer Лента Пакет : Употреба во Сите видови на занаети или спорт брзини, партии, игра поставување на подот и ѕидот.Фрлање на партијата и сакам тоа да светат?УВ Лента САМО ќе сјај под УВ/Црна Светлини!На светлосен лента пакет доаѓа во 5 избрани бои и генерирање на Туѓ свет.Апликацијата е до вашата фантазија, креирајте ја вашата блескав подиумот, или само да се користат за да се направи светат во темница балони или glowsticks!.Про Тешки и Мат површина : Ова Маскирање Лента е Тешка Должност Премиум Gaffers Лента.Само лепило и мат површина.На Gaffe Лента лесно солзи од страна на рака, без машинка е потребно.Обоени селотејп ќе се подобри контрола и заштита на површини, за да се одбележи подови или по скали, или напишете на него и етикетата на предмети или да се во боја код вашите кабли, жици и задржете ги надолу кон подот.Отпорен на вода, вода НЕМА да навлезат преку нашите притисок-чувствителни ткаенини.Остатоци Слободни и Силни : На Колец Лента е лесно да се примени и се држи на цврсто, но сосема остатоци-слободни.Ова платно лента е тешко памучна ткаенина поддржано со силни лепила и може да се користи затворен за домовите за тепих одредување и работилници, надвор за градини, или да се обезбеди кутии, поправи апарати.На ткаенина лента е идеална за привремено обезбедување на ТВ, фрижидер или други кабли надолу кон подот/ѕидот, нема вкусовите преку кабел хаос и да ги отстрани чисто по употребата.Комбинации на бои : На плочник лента е пакет од 5 бои, розова, жолта, зелена, сина, црвена.Тоа е сосема до вашата имагинација за вашиот дом/училиште/канцеларија партија декорација.Го спарите со вашиот сјај боја и пукнам на вашите прослави.Совршен за изработка на сигурни опрема останува во место за време на концерт, театар фази, фото пука.Тоа е исто така се користи како washi лента поставена за деца и наставник лента и подот лента за училница.ТОА САМО ЗРАЧИ ПОД ЦРНА/UV LIGTH : Оваа лента пакет е од суштинско значење во toolboxes или партија материјали, бендот свирки или друг настан set-up.Тоа НЕ сјај под темнина.Ако не сте задоволни со вашата шопинг искуство со нас, да ни кажете и нека го направи тоа право!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди