.

.

New
Andaz Притиснете Роденден Виси Pennant Партија Банер со Низа, Среќен Роденден!, Црвени, Сини и Жолти Диносаурус Партија, Од 1-Pack, Прибл. 7-Нозе, Вклучува String

Andaz Притиснете Роденден Виси Pennant Партија Банер со Низа, Среќен Роденден!, Црвени, Сини и Жолти Диносаурус Партија,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ВКЛУЧУВА : Хартија за знаменца и низа.Лесно да се соберат за да се создаде вашиот банер!.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Отстранете знаменца од перфорирана хартија, место string преку пре-сече дупки и се откажам!.PENNANT ГОЛЕМИНА : 4-инчен x 5.5-инчен.СВОЈСТВА : Мат финиш.Единствено еднострана, дигитално печатени на висок квалитет на хартија, со живописни бои.Вистински производ во боја може да се разликува малку се должи на разликите во monitor settings.РАМНА СТАПКА на ПРЕВОЗОТ : се Пополни вашиот количка со Andaz Притиснете предмети, и да се плати ЕДНА НИСКА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА.Експедитивни и 2-ден на превозот, исто така, на располагање!Сите нарачки брод во рок од 1-2 работни дена од Калифорнија.Andaz Притиснете.Оригинален дизајн со Andaz Притиснете .Сите права се задржани.Andaz Притиснете е главен дизајнер и производител на сопствени партија оркестарот и персоналните подароци.Andaz Притиснете производите се секогаш направени со највисок квалитет на хартија, материјали и бои.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди