.

.

New
EW&HU Мултифункционален Фитнес Клупата Притиснете Barbell Клеча Рек Стојат Прилагодлива Висина Цврст Челик Клупата Притиска Клеча Стои Багажник Клупата Притиснете Фит

EW&HU Мултифункционален Фитнес Клупата Притиснете Barbell Клеча Рек Стојат Прилагодлива Висина Цврст Челик Клупата Притиска

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

◆ЕФЕКТИВНА ОБУКА : тоа е клеча рек кои можат да работат со различни фитнес опрема за зајакнување на телото и одржување на здравјето.?Тоа е важен фактор во постигнување на фитнес цели и може да ви помогне подобро да се постигне фитнес цели. ◆БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : На мултифункционален клеча решетката е направен од висок квалитет на дебели челични цевки, кој е издржлив.Лесно да се соберат и да го користите, погодна за возрасни, фитнес ентузијасти и постарите, релаксирачки дома додека вежбате, помага ефикасно да се вежба. ◆ОТСТРАНЛИВ КЛЕЧА РЕК : Цврстата структура дизајн, На висина може да се прилагоди од 95 до 170 см, а просечната широчина може да биде продолжен (85-110 cm), одберете ја соодветната висина според различни активности.?Интимни дизајн за заштита на подот. ◆ВИСОКО-КВАЛИТЕТЕН ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ : Ова barbell решетката е направен од високо-квалитет на челик, и на изглед е висок квалитет на боја, која ќе не ' рѓа и е издржлив.Тоа може да носи 260kg. ◆СПЕЦИЈАЛЕН ПОТСЕТНИК : Ние само го продаде полиците, не barbells, столици и други помошни објекти.?Пред секоја употреба, проверете дали полиците се целосно вметната и ако ореви и завртки се затегнати.?За да се спречи повреда, да се загрее правилно пред вежбање.Сила за Обука Опрема / Дигање / Тежина Полици / Free-тежина Полици, Прилагодлива Висина И Ширина Клеча Багажник,сијамски Клеча Багажник,Идеално се Залагаме за Squats.Работат надвор е забавно на овој начин!Оваа широка и стабилна гира решетката е оптимално прилагодени за вас дома салата.Предности : Лесно да се соберат и да го користите, различни висина прилагодливи, погоден за пријатели на различни висини и векови.Мулти-функција : клеча багажник, barbell рек, клупа притиснете, клеча, гира багажник, итн.Не се лизга : подножјето подлога е не се лизга, за избегнување на штета на подот, кои, исто така, се зголемува безбедноста.Материјал : Висок квалитет храбар челик pipe Size : Референтна слика* Совети : 1.Пред секоја употреба, проверете дали заклучување со pin е целосно ангажирани и дека сите ореви и завртки се тесни.2.Ве молиме овозможи 1-2 cm големина отстапување и благо боја разлика.?Транспорт време, обично околу 40-45 дена (транспорт железнички транспорт, па транспорт може да биде малку задоцнето, ве молиме да бидете трпеливи).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди