.

.

New
10 КОМПЈУТЕРИ Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Материјали Изработката S3BH0E Цвет Hairpin Коса Стап

10 КОМПЈУТЕРИ Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Материјали Изработката S3BH0E Цвет Hairpin Коса Стап

DEN 371.04

Тековен
Во продавницата

10 КОМПЈУТЕРИ Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Материјали Изработката S3 BH0 E Цвет Hairpin Коса Стап.Големина : 144x25.6x3mm(5.67"x1.01"x0.12"),Дупка : 3мм.Бројот На Елементи : 10 Предмети.Илјадници накит одлуки шарм наведени на мојата продавница, само за пребарување на оние што ги сакате.Боја : антички sliver, Направени од Цинк Легура.Сликите се само за повикување само, ве молиме проверете ги следните детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 10 КОМПЈУТЕРИ Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Материјали Изработката S3 BH0 E Цвет Hairpin Коса Стап.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди