.

.

New
Sulyn 0.6 оз. Сјајот Цевка - Злато

Sulyn 0.6 оз. Сјајот Цевка - Злато

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Светла и блескава сјај за различни проекти. 0.6 оз.На возраст од 6+.Не-Токсични.Повторно запечатува цевка.Додадете искра glitz и да било уметности и занаети проектот со овој сјај!Доаѓа во 0.6 оз цевка во различни бои (се продава одделно).Не-токсични.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди