.

.

New
Perixx PERIMICE-610B Безжичен Пренослив Глувчето - Нано 2.4 G Приемник - Променливи Горниот Капак - Молчи Кликнете на за Лаптоп, Лаптоп, PC и Mac - Црна

Perixx PERIMICE-610B Безжичен Пренослив Глувчето - Нано 2.4 G Приемник - Променливи Горниот Капак - Молчи Кликнете на за

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

ПРЕНОСНИ И ИЗДРЖЛИВИ ГЛУВЧЕТО - Елегантен и елегантен облик глушец кој ви одговара на секој џеб и торба за лаптоп.Земете го вашиот глушец со вас насекаде и да одите.МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН - Минимална форма и стил кој ќе одговара на вашата модерна десктоп изглед.Ултра-тенок дизајн кој природно се вклопува во вашата дланка со заокружен облик дека се чувствува убаво да се одржи.БЕЗЖИЧНО ПОВРЗУВАЊЕ - Поврзете го глувчето со приемник преку 2.4 GHz за да се избегне испреплетени жици.Кога не е поврзан приемникот може да бидат сместени во внатрешноста на глувчето.МОЛЧИ И КЛИКНЕТЕ КОПЧЕТО за - Користење на глувчето во секоја средина (работа, универзитет или дома) поради молчи кликнете и влечете воланот со три прилагодливи DPI нивоа (800/1200/1600) за да одговара на вашиот избор.БАРАЊА СИСТЕМ - Windows 7, 8, 10, Mac OS X, Linux, Хром оперативен СИСТЕМ.Ве молиме имајте на ум : Овој уред користи безжична 2.4 GHz метод на конекција и да бара еден бесплатен стандарден USB порта за приклучување во приемникот.Ако вашиот уред е таблет со i Pad OS или Андроид, ве молиме осигурете се дека имате компатибилен адаптер за да го поврзете го глувчето за приемник на вашиот уред.Пакетот вклучува : PERIMICE-610, прирачник.Овој уред користи безжична 2.4 GHz метод на конекција и бара една слободна USB порта за приклучување во приемникот.Пакетот вклучува : PERIMICE-610, прирачник.PERIMICE-610 нуди голема флексибилност со безжична конекција, и нејзините променливи горниот капак функција може да ги споделите на корисникот одберете некои шарени врвен дизајн, како што тие сакаат.Креирај свој десктоп стил со овој модерен дизајн глувчето што е универзална.Лесно да се пакувам во својата мала торба за удобен контрола на курсорот каде што се.Со молчи и кликнете копчето за функција, вие сакајте се наруши некој околу вас и да останете фокусирани на вашите задачи за поголема продуктивност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди