.

.

New
Безжични Компјутерски Глушец, Guuueoo 2.4 G Преносни Молчи Ергономски Глушец со USB Приемник, 3 Прилагодливи DPI, 6 Копчиња-Оптички Глушец за Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Таблет (Црна)

Безжични Компјутерски Глушец, Guuueoo 2.4 G Преносни Молчи Ергономски Глушец со USB Приемник, 3 Прилагодливи DPI, 6 Копчиња-Оптички

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

потоа Кликнете го глувчето за да се кандидира повторно.(Забелешка : АА Батерија, Не се Вклучени).✔【Светлина Ергономски Дизајн】 Надгради мат површина & уникатен ергономски крива дизајн, стручни не се лизга ленти на страна, кој тесно се вклопува дланка површина, што го прави повеќе грчевито држејќи се и соодветни за намалување на заморот од долгорочна употреба.(Страна копчето не се исклучени).Plug and play, без возачот инсталација е потребно.Или директно исклучување на физичко префрлете се на дното на глувчето за да се заштеди енергија. ✔【Заостануваат-Free &Стабилна Курсорот】 2.Ергономски Дизајн, Мат Чувствуваат. ✔【Универзална Компатибилност】безжичен оптички глушец работи совршено за Windows 2000/2003/ XP/Vista, Win 7/8/10, Mac OS 10 или подоцна. ✔【Двоен режим на Штедење на Енергија】На компјутерски глушец доаѓа со интелигентен автоматски режим на спиење и физичка switch двојна моќ за заштеда на владата, која во голема мера може да го продолжи животниот век на батеријата.Добар избор за статистика ,игри, и да работи.Ако не се користи за 10 минути, тоа ќе внесете автоматско спиење државата за да се заштеди енергија.Одлична безжичен глушец за дома и за статистика и можете да уживате во тоа.Smart режим на Спиење & on/off switch за да зачувате енергија ,и индикатор светлото ќе биде прикажан за да ве извести кога глувчето е активен.Молчи Кликнете.1600 DPI има повисока осетливост и во голема мерка е погоден за игри.Повеќе стабилен и сигурен пренос на далечина е до 33 стапки (10 метри). (USB приемник на дното на глувчето).Големата глувчето е погодна за различни активности, на пример : дом, канцеларија, патувања, итн.Изберете Guuueoo мирен глушец, можете да уживате во истиот кликнете чувство со над 90% помалку кликнете на бучава.DPI 800/1200 може да се користи за секојдневно канцеларија.(Напојува со 1*АА батерија (не се вклучени).USB Нано Приемникот може да се чуваат во задниот дел на глувчето и поддржува USB. (Само 1 АА батерија е потребно).Обезбедување на квалитет : за Да ви овозможи со high-quality по-продажбата на услугата, една година гаранција за квалитет за овој компјутерски глушец од Guuueoo.Обезбеди кога се користи повеќе прецизното позиционирање и брз пренос на податоци .4 G Безжична Заостануваат-Бесплатна Конекција.Висока Прецизност : .Пренос на далечина може да достигне 33 ft/10 метри.Кој 3 прилагодливи DPI (800-1200-1600), ласерски-одделение моторот обезбедува непречено курсорот контрола и прецизно следење на речиси секоја површина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди