.

.

New
MOCW Хром Гориво Додатен Гас Вратата Покрие Компатибилен со 1999-2006 Chevy Silverado Приградски Тахо GMC Сиера Yukon XL Кадилак

MOCW Хром Гориво Додатен Гас Вратата Покрие Компатибилен со 1999-2006 Chevy Silverado Приградски Тахо GMC Сиера Yukon XL

DEN 398.16

Тековен
Во продавницата

【Компатибилност】- хром резервоар за гориво вратата покрие компатибилен со 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Chevy Silverado Приградски Тахо GMC Сиера Yukon XL Кадилак. 【Трајни ABS Хром Материјал】-гориво вратата маска направена од автомобилската-одделение ABS chrome за брилијантен салон сјај, тоа ќе изградена на долготрајна издржливост, перформанси и да се спречи вода и корозија. 【Заштита и Декорација】-гас капа и маска е дизајниран да издржи и задржете против голем број на активности на отворено елементи како дожд, снег, прав, нечистотија и повеќе.Тоа ќе биде, исто така одличен избор за да ги красат вашата кола. 【Лесна Инсталација】-Доаѓа со претходно се применува двојно двострано 3 метри лента за лесна инсталација, без дупчење или сечење потребни за инсталација. 【Гаранција】-Една полна година на гаранција.Ако има било какви проблеми, добредојдовте да контактирате со нас слободно, ние ќе им даде задоволни решение во рок од 24 часа.Одговара за 1999-2006 Chevy Chevrolet Silverado.Одговара за 2000-2006 Chevy Приградски/Тахо.Одговара за 2002-2006 Chevy Chevrolet Лавина.Одговара за 1999-2006 GMC Сиера.Одговара за 2000-2006 GMC Yukon/Yukon XL.Одговара за 2002-2006 Кадилак Escalade ESV. * Доаѓаат со 3 M самолепливи лента на грбот. * Лесно да го инсталирате (само лупам и стап! - запомнете да ги усогласат првиот). * Нема дупчење и сечење е потребно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди