.

.

New
Готвач Занает Одберете Basting Лажица, 13.5 инчен, Нерѓосувачки Челик, Полна Лажица

Готвач Занает Одберете Basting Лажица, 13.5 инчен, Нерѓосувачки Челик, Полна Лажица

DEN 165.36

Тековен
Во продавницата

Направен од тешки мерач рѓа-отпорни нерѓосувачки челик дека можете да се чувствуваат добро за постигнување секој ден.Атрактивен дизајн со брусен се справи и сјајна работа крајот е одлично да се користи за издржување на настани и забави.Карактеристики дупка на рачка за лесно виси и складирање кога не се користи.Машина за миење садови безбедно за лесен, брз и лесен за чистење по употреба со било која храна.Должина е совршен за готвење, тоа обезбедува доволно големо растојание од вашата рака да го садот додека се уште обезбедување на контрола.Готвач Занает Нерѓосувачки Челик Basting Лажица е дизајнирана од висок квалитет тешки мерач Нерѓосувачки Челик, има четка заврши справи со дупка на врвот за лесно виси.Нерѓосувачки Челик е рѓа отпорни и машина за миење садови безбедно за погодност.Ова лажица е издржлив, додека одржување на атрактивен дизајн кои може да се преземат од готвење да се служат со леснотија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди