.

.

New
AUKAR Тешки Расклопна Виткање Вагон Комунални Отворено Градина Количка со 7 All-Terrain Тркала Прилагодливи Помогнам и да се Повлече Рачки за Шопинг, Пикник, Плажа, Кампува

AUKAR Тешки Расклопна Виткање Вагон Комунални Отворено Градина Количка со 7 All-Terrain Тркала Прилагодливи Помогнам и

DEN 4799.76

Тековен
Во продавницата

Прилагодливи помогнам и да се повлече, се справува со : повлече справи може да биде продолжен од 32" на 43" висина за удобно влечење.Притисни справи може да се 0-225 степен зглобот.Тоа им помага напор многу со притисни справи кога ќе се врши со тешки вчитување.Сопирачки систем и преносните крошна : Две тркала со сопирачки систем го прави овој преклопен вагон лесно и безбедно да се користи.Отстранлив крошна ќе го заштити вашиот стоки од дожд и било УВ зраци.Голем капацитет : Големи оптоварување виткање вагон количка надвор димензии приближно 44"Lx22"Wx43"Ж. На расклопна комунални вагон количка внатре големина е 33.5"Lx19.7"Wx11.8"H. Земјата до врвот на дршката е 32.2".Таа, исто така доаѓа со задните кошница што ја прави чување повеќе погодно.Две шише meshes може да се одржи како голем како 32 Oz шишиња.Сите-терени големи тркала : виткање вагон доаѓа со тешки 7"x 4" дебела широк цврсти тркала - ротира 360 на предните тркала, растојанието од вагон кошничката тркала може да се прилагоди по случаен избор за да одговараат на различни патот површини.Тежина капацитет : Тешки челична рамка структура со 600 D Оксфорд ткаенина, дозволете виткање вагони се вчита до 265lbs (статична состојба), и Велкро и прилепува се обезбеди материјал за да челична рамка цврсто.Боја : Црвена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди