.

.

New
REDCAMP Расклопна Вагон Количка Тешки, 145L Големи Количка за Комунални Вагон со Тркала и Купот на Држачот за Кампување Плажа Градина Шопинг

REDCAMP Расклопна Вагон Количка Тешки, 145L Големи Количка за Комунални Вагон со Тркала и Купот на Држачот за Кампување

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Голем Вчитување & Повеќенаменски : Расклопна отворено комунални вагон со 145 L голем капацитет, можете лесно да транспорт на различни елементи, како намирници, градинарство алатки, виткање столчиња, спортска опрема и повеќе, што го прави вашиот живот полесно.Лесен, Компактен Складирање : Збира во една компактна големина, прибл. 14.2x5.9x30"/36x15x76cm, овозможувајќи да биде лесно да се чуваат во вашиот автомобил багажникот, заштеда на простор.Тежи 22lbs/10kg, расплетува големина е 39.3x18.9x42.5"/100x48x108cm.Тешки Виткање Комунални Количка : На тешки челична рамка им овозможува на носивост до 220lbs/100kg, и трајни 600 D оксфорд ткаенина може да биде лесно да се чисти.Карактеристики пред 2 360 степени вртливата тркала, што го врти лесно.Quick Setup и Колапс : Едноставна операција, брзо и лесно подесување во секунди.Разноврсна, совршен за превоз на опрема за спортски настани, концерти, градини, паркови, кампување и други активности на отворено.REDCAMP ГАРАНЦИЈА : Вашиот 100% задоволство отсекогаш бил нашиот врвен приоритет.Тоа е причината зошто сите наши производи се поддржани од страна на нашите безусловна 365 ден производителот гаранција.REDCAMP е професионална надворешна опрема brand.By -почитување на концептот на "Фокус брзини на отворен простор, Направен за надворешна живот", ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобрите отворено искуство.Доверба Redcamp, уживајте во природата!.REDCAMP расклопна вагон количка донесува тешки-должност челична рамка, кои се цврсти и издржливи.Пространа вчитување простор, погоден за многу прилики, што го прави основна мора да се има за секојдневна употреба и активности на отворено.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди