.

.

New
ONIVA - Пикник Време бренд Расклопна Авантура Вагон со Сите-Теренско Тркала, Црна/Сива

ONIVA - Пикник Време бренд Расклопна Авантура Вагон со Сите-Теренско Тркала, Црна/Сива

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Расклопна Авантура Вагон од Oniva, Пикник Време бренд; Карактеристики на трајни челична рамка со здрав сите-теренско тркала за нерамен терен.Вклучува опремени се покрие со носи рачка за складирање или транспорт кога не е во употреба.Одлично за излети, концерти на отворено, или транспорт на прехрамбените производи или градинарство; Максимална тежина 110 килограми.Лесно да се постави - Доаѓа целосно собрани, едноставно се одвиваат; Мерки кога се отвори околу 35-1/2 од 19 од 23 инчи.Зачувај твојот грб со Авантура Вагон Преносни Комунални Вагон со Сите-Теренско Тркала со ONIVA - Пикник Време Бренд.Овој здрав расклопна вагон карактеристики голем сите-теренско тркала, со прав-обложени челична рамка, и издржливи две-тон полиестер платно за влечни сè што ви треба од плажа излети, да кампување, да градинарството.Овој преклопен вагон пакети далеку compactly, се поставува лесно, и има telescoping се справи.На zippered, виси складирање џеб внатрешноста на количката е совршен за вашиот телефон и други деликатни предмети.Доаѓа целосно составени - едноставно се расплетува.Максимално оптоварување е 225 килограми.Ние веруваме дека нашите производи треба да биде цврста, сигурна, и работат на начин на кој тие беа наменети.Тоа е причината зошто ние сме горди да се понуди ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ цел Живот замена за залог.Ако поради некоја причина на нашите производи не се изврши како што ми вети, Пикник Време Семејство на Брендовите ќе го поправи или да го замени вашиот објект без кавга ЗА ЖИВОТ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди