.

.

New
АНГЕЛИ РОГ Висока Верност Винил Рекорд Player, Bluetooth Плочата, 2 Брзина Појас Диск, Изградена-во Preamp, Прилагодлив Противтежа,Магнетни Кертриџ, Надградена Верзија

АНГЕЛИ РОГ Висока Верност Винил Рекорд Player, Bluetooth Плочата, 2 Брзина Појас Диск, Изградена-во Preamp, Прилагодлив

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Стабилна Алуминиум Послужавник】Нашите плочата има појас се вози механизам со алуминиумски умре-фрлија послужавник со што се намалува вибрациите за зголемена јасност и hi-fi звук.Робустен сепак лесни, на послужавник останува стабилна како ротира за појасна репродукцијата на музика. 【Безжично Поврзување】Вграден Bluetooth 5.0, можете да уживате во вашите винил колекција со сите погодности на безжична технологија.Поврзете се преку Bluetooth технологијата за да го слушате вашиот омилен евиденција на вашиот безжичен јазик, soundbar или слушалки.Отстранување на проблеми предизвикани од аудио кабел, и надградба на одделение од визуелни и аудитивни смисла. 【2-Брзина Појас се Вози Плочата】Игра вашата 33⅓,45 RPM винил собирање, 45 ВРТЕЖИ во минута адаптер вклучен.Брзината на ротација може да бидат избрани според брзината на винил снимање, така што на плочата може совршено да се протолкува на винил снимање на вашиот Високо-квалитетна музика живот. 【Изградена-Во Фоно Preamp И РКА Излез】Изграден во switchable фоно излез / линија од фоно preamp може да се изврши и да ја цениме музиката животот да ти донесе од страна на рекорд за играч на било кој свој надворешно-звучници напојува преку dual рка излез кабли.Вашиот плочата вклучува и Фоно и Линија излези, што им овозможи на играње, со или без Фоно еквилајзер. 【 User-Friendly Винил Играч】Изградена од дрво и метални материјали со уникатна смисла на раслојување, на рационализација На агол дизајн е навистина атмосферски и стилски.Едноставно поставување и операција, со цел со едно копче што поддржува прекинувач и брзина на вредноста, да ги задоволи основните барања на плочата, врз основа на поедноставен операција.Ние сме посветени да служи на нашите клиенти со сигурни производи и вообразени услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Повторно откривање на безвременски винил искуство со едноставни контроли и стабилен безжичен конективност.Сега можете да уживате во вашите винил колекција со сите погодности на безжична технологија.Поврзете се преку Bluetooth технологијата за да го слушате вашиот омилен евиденција на вашиот безжичен јазик, soundbar или слушалки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди