.

.

New
YIHATA Грб Кука -14 Пакет на Farmhouse Entryway Куки Декоративни Ѕид Монтирани Двојно Закачалки со Метални Навртки Вклучен, Двоен Гроздобер Организатор Виси Жица Кука Облека За

YIHATA Грб Кука -14 Пакет на Farmhouse Entryway Куки Декоративни Ѕид Монтирани Двојно Закачалки со Метални Навртки Вклучен,

DEN 359.52

Тековен
Во продавницата

★ ДВОЈНО ГРБ КУКА - Нашиот црн капут куки со двојно куки дизајн, ви помага да ги зачувате простор и да ја задржите вашиот дом организираше; Стилски кука ќе додадете некои класичен минималистички талент да комплимент вашиот простор. ★ ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ - Овие црни farmhouse куки дизајн со двојно куки, може да биде инсталиран во купатило, кујна, спална соба, канцеларија или фитинг соба за бесење облека, мантил, капа, ранци, клучеви, вреќи и повеќе.Тоа е одлично надополнување на вашиот дом или канцеларија. ★ Високо Квалитетни Материјали - Нашите Селски Entryway Ѕид Куките се направени НА супериорен челик со 100% Метал издржливост и сила која може да се одржи до 35 Ibs секој кога обезбедено правилно да ги цврсто дрво studs. ★ Лесно да се Инсталира - Нашиот Голем Ѕид Грб Куките се многу едноставни за инсталација и секој селски ѕид кука сет вклучува потребно монтира на ѕид хардвер.Тие се вклопуваат во дрво,base, ѕид студ и други ѕид видови уредно и брзо.Нашите класичен изглед и се чувствуваат на овие гроздобер куки ќе помогне да се подобри изгледот на секоја соба. ★ ПАКЕТ СОДРЖИНА - Пакет, вклучувајќи ги и 14 парчиња црна двоен слој куки и 56 парчиња поддршка на завртки, секоја кука опремени со 4 парчиња завртки, доволно за да се задоволат вашата инсталација потреби.Изберете го местото каде што сакате да се инсталира на куки.Завртки со навртки во одборот преку дупка во кука.Ако одборот сакате да го инсталирате е премногу тешко да завртка, можете да ги користите шрафцигер или вежба за да ја заклучите завртки во ѕидот или одбор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди