.

.

New
Tangkula 24 Инчи Entryway Монтира на Ѕид Грб Управување со Полица, Селски Дрвени Земја Стил Entryway Полица со 5 Куки, Entryway Грб Куки Совршен за Entryway Кујна & Бања (Бела)

Tangkula 24 Инчи Entryway Монтира на Ѕид Грб Управување со Полица, Селски Дрвени Земја Стил Entryway Полица со 5 Куки,

DEN 863.76

Тековен
Во продавницата

Имајте Мали Предмети Организиран : грбот решетката е дизајниран со 5 здрав метал двојна куки, која донесе многу повеќе погодности во виси палта, капи, копчињата и другите предмети.Не грижете се за наоѓање на копчињата за време најмногу се нервозни време да се излезе ништо повеќе.Додека горниот складирање полица обезбедува дополнителен простор да се стави украси, шишиња или било какви други за брз пристап.Планината во Вашата Посакувана Висина : Целосно собрани грб рек ослободува од досадни собранието на процесот, и она што треба да направите е само да се качи на ѕидот на user-friendly висина.Тоа доаѓа со завртки, што е подготвен да се откажам право надвор од пакетот.Или монтирани долниот да се направи погодно за деца добивање на нешто или повисоко да ги исполни потребите на возрасните.Избрани Природни Пауловнија Дрво : Delicately направена со природни пауловнија дрво, државниот закачалка може да трае до многу години на груба употреба.Покрај железни куки, на задебелена дрво структура е исто така способен да имајќи поголем капацитет.Повеќе, нејзината мазна површина обезбедува подобро користење на искуство, во случај на гребење вашата мека палта.Добра Флексибилност во Секоја Соба : Не само тоа е entryway грб багажник, но тоа е идеален за било каде во вашиот дом.Секаде каде што виси грб решетката е монтиран, како што се деца' соба, кујна, дневна соба, купатило, итн, тоа ќе се зголеми ѕид простор за да ја зачувате вашата површина.Различни видови на објекти од spatulas за нега на кожата, од чанта да крпа може да се стави таму.Селски Дизајн Додава Уникатна Убавина : На entryway ги куките, иако во кој се едноставни селски дизајн, комбинација одлична практичност со единствена естетска убавина.Тоа ќе натпревар и со вашата домашна стил особено farmhouse.By на начин, секојдневно чистење-up ќе се земе вашата помалку време и труд, бидејќи на грбот рек ослободени од мртов агол ја прави прашина лесно да се избриша off.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди