.

.

New
JW-YZJW Гребење Мачка Одбор, Затворен Мачка Троседот, Мачка Scratcher Салон и Игра Кревет, Пет Картон Мелење Ноктот Каучот Играчка за Спиење

JW-YZJW Гребење Мачка Одбор, Затворен Мачка Троседот, Мачка Scratcher Салон и Игра Кревет, Пет Картон Мелење Ноктот Каучот

DEN 5458.80

Тековен
Во продавницата

Промовирање на природните гребење : Намалите стресот и да се одржи здрав канџи за одлична вежба.Донесе радост на мачка : мачката е омилена играчка носи радост да се мачка и, исто така може да го направи мачка канџи pointy.Мулти-функција : Таа е наменета внимателно според мачка навики, практични, иновативна технологија, еколошки, простор за заштеда, мулти-функција, компактни, и не го окупира просторот.Мебел заштита : Вашата мачка може лесно мелење своите канџи за да се спречи гребнатини на подови, софи, перници и мебел.Привлекување на мачката внимание : Привлекување на мачка да се игра.Заштитете го вашиот мебел од гребнатини и задоволување на мачката природни гребење инстинкт.Производ параметри : Име : Мачка Scratcher Bed Color : brown Material : corrugatedpaper Size : 54*25*30cm Package Содржина : 1 * гребење Мачка board Please Забелешка : 1. ГОЛЕМИНА : големината се мери со рака, па ве молиме да се овозможи мало отстапување во рок од 1 CM-2 CM.2. СОДРЖИНА : пакетот вклучува само мачка scratcher со Настава само, НЕ било какви други предмети и додатоци во слики прикажани содржани.3. МИРИС : Нашите производи се сите ново произведени.Ќе има некои мирис кога ќе го добиете производот.По вентилација за некое време, мирисот ќе исчезне.4. Кога вие користите мачка scratcher, Чувајте го на суво место , да се избегне изложување на сонце∫.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди