.

.

New
Сјајни Црни Карбонски Влакна Двојна Линија на Бубрезите Решетката Компатибилен со BMW 07-10 E92 E93 328i 335i 2Dr 08-13 М3 2-Вратата

Сјајни Црни Карбонски Влакна Двојна Линија на Бубрезите Решетката Компатибилен со BMW 07-10 E92 E93 328i 335i 2Dr 08-13

DEN 1291.20

Тековен
Во продавницата

Пакет содржи : 1 сет на Решетката (2 компјутери, лево и право).Компатибилен со BMW E92 2 D 2006-2010 Пред-Facelift (вклучуваат Дизел Серија). 2007-2010 Купе E93 Конвертибилна Пред-Facelift (вклучуваат Дизел Серија). 2008-2013 3-Серија М3 (E92/E93) Сите 2-Врата Модел.ОЕМ Референтен Дел Број : Лево : 51137157275, 51137157277, 51712155450/ Десно : 51137157276, 51137157278, 51712155451. Двојна линија стил дизајн со Сјајна црна заврши и Карбонски Влакна шема.Подобрете го изгледот на вашиот автомобил да се уникатен стил.Опис * Пакет Состојба : Нови 100% Пакет содржи : 1 сет на Решетката (2 компјутери, лево и право) * Item тежина : 400g (0.8 lbs) Компатибилен со BMW E92 2 D 2006-2010 Пред-Facelift (вклучуваат Дизел Серија) * 2007-2010 Купе E93 Конвертибилна Пред-Facelift (вклучуваат Дизел Серија) * 2008-2013 3-Серија М3 (E92/E93) Сите 2-Врата Модел * Димензии : Должина:12 13/32" (31.5 cm) x Ширина:6 1/2" (16.5 см) x Дебелина:25/32" (2cm) * Боја : Сјајни Црни и Карбонски Влакна Шема * изработен од ABS * ОЕМ Референтен Дел Број - Лево : 51137157275, 51137157277, 51712155450 - Право : 51137157276, 51137157278, 51712155451 Атрибути * Двоен линија стил дизајн со Сјајна црна заврши и Карбонски Влакна шема * Подобрување на изгледот на вашиот автомобил да се уникатен стил * Направен од Високо-Квалитетна ABS пластика и ултра-лесни * Совршена замена како ОЕМ решетката.Лесна инсталација ИЗВЕСТУВАЊЕ : * Ние препорачуваме професионална инсталација * да се Осигурате дека го прочитате внимателно опис на производот пред купување на производот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди