.

.

New
Пико 6120D Винил Жица Grommets ID 1/2 x OD 5/8 8 по Пакет

Пико 6120D Винил Жица Grommets ID 1/2 x OD 5/8 8 по Пакет

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

1/2" Внатре Grommet Дијаметар (OD на Жица или Жици да Помине Низ). 1/16" Мило Ширина (Дебелина на Ѕид Grommet Ќе Бидат Инсталирани Во). 5/8" Мин Дупка Големина ( ID) на Predrilled Дупка за Grommet).Gaurds Против Намали или Излитен Жици. 8 по Пакет.Флексибилни масло отпорни на винил grommets.Вметнете во predrilled дупки за да се заштитат од намали или излитен жици.Оперативни температури-31 F да 160 F.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди