.

.

New
WePadIt, Безбедност Пол Подлога, Квадрат или Круг, 2 Инчи Дебела Пена, 6 Ft Високи, Grommet/Вратоврска Затворање, произведено во САД

WePadIt, Безбедност Пол Подлога, Квадрат или Круг, 2 Инчи Дебела Пена, 6 Ft Високи, Grommet/Вратоврска Затворање, произведено

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

КОРИСТИ КРУГ НА ПОЛОВИТЕ.ИЗГРАДЕН НА 14 К. Z. ВРЕМЕТО-ОТПОРНИ, PHTHALATE - СЛОБОДЕН ВИНИЛ, 2" ДЕБЕЛА ОТВОРИ МОБИЛЕН ПЕНА СООЧИ – се користат затворен или отворен.Grommet/Вратоврска Затворање.ДОСТАПНИ ВО ПОВЕЌЕ БОИ – Црвена, Сина, Златна, Кели Зелена, Шума Зелена, Црна, Беж, Бела.Прилагодено Боја : Галакси Сива.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД ВО БОЈА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ ОД СЛИКИТЕ КОИ СЕ ПРИКАЖАНИ.СИТЕ ПРОИЗВОДИ НАПРАВЕНИ ДА НАРАЧАТЕ.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД НА АМЕРИКА.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди