.

.

New
Dritz Дома 8 Брои Плоштадот Grommet, Голем, Црна Лента

Dritz Дома 8 Брои Плоштадот Grommet, Голем, Црна Лента

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Pin-от На Куки за завеси и драпериите настануваат.За користење со полесна тежина завеси и драпериите настануваат. 56 куки по пакет.Dritz Дома Grommets се лесни за употреба и имаат различни крајот користи.Се користи за завеси, перници и многу други украсни проекти.Овие пластика grommets се држат заедно, без алатки потребни! 1-9/16" внатрешен дијаметар. 8 grommets по пакет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди