.

.

New
uxcell Кабел Дупка Маска, 2-1/8 инчи Пластична Маса Grommet за Жица Организатор, 20Pcs Браун

uxcell Кабел Дупка Маска, 2-1/8 инчи Пластична Маса Grommet за Жица Организатор, 20Pcs Браун

DEN 443.76

Тековен
Во продавницата

[ОДГОВАРА ЗА] - 2-1/8" (53mm) дупка со дијаметар. [ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА] - 2.48" (63mm) макс. дијаметар, 0.71" (18mm) висока. [МАТЕРИЈАЛ] - Направени од пластика, не-проводници мала тежина и прекрасен изглед. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] - Едноставно вежба или се сече дупка низ површината и вметнете ја grommet во дупка. [ШИРОКА УПОТРЕБА] - Организирање на жици и кабли на заводот опрема, компјутерски компоненти, забава системи ефикасно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди