.

.

New
Zopsc Голема Брзина Ултра Компактен Центар Splitter 3 во 1 USB 2.0 Splitter Центар Мини Директни Plug-in Extender Компјутерски Додатоци(Бела)

Zopsc Голема Брзина Ултра Компактен Центар Splitter 3 во 1 USB 2.0 Splitter Центар Мини Директни Plug-in Extender Компјутерски

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На splitter има USB 2.0 директни plug-in три порти и носат-отпорни, анти-цвет матирано текстура.Апликацијата е широк и поддржува различни уред апликации без возачи.Интимни услуга испорачува подарок за практично користење и лесно да се носат.Постојат два видови на бои, кој е лесно да се избере со добра чип контрола.Производот е опремен со висок квалитет и парична казна изработка, долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : USB2.0 splitter Product Материјал : ABSColor(опционално) : Црна, white Product Големина : Прибл. 55 x 24 x 18mm / 2.2 x 0.9 x 0.7 in Net Тежина : Околу. 16g / 0.6 oz Product Листата : USB2.0 центар splitter, lanyard Пакет Листа : 1 x USB2.0 Splitter 1 x Lanyard.

Останатите карактеристики

Item Type:
 USB2.0 splitter
Product Material:
ABS
Color(optional):
Black, white
Product Size:
Approx. 55 x 24 x 18mm / 2.2 x 0.9 x 0.7in
Net Weight:
Approx. 16g / 0.6oz
Product List:
USB2.0 hub splitter, lanyard
Package List:
1 x USB2.0 Splitter    :
1 x Lanyard :
Обновено

Слични понуди