.

.

New
Raquel Велч На движење 10 Врвот на Главата Квалитет Перика од Hairuwear, Просек Капа, Rl14/25, Мед и Ѓумбир

Raquel Велч На движење 10 Врвот на Главата Квалитет Перика од Hairuwear, Просек Капа, Rl14/25, Мед и Ѓумбир

DEN 7242.00

Тековен
Во продавницата

Боја : главната слика покажува Rl14/25 Мед и Ѓумбир боја; просечна големина, пред : 8.5", Круна : 10.25", Страни : 10", Назад : 10", база : 6.0" X 6.5".Материјал : Направен со Tru2 Life топлина-friendly синтетички влакна што може да биде рамно-пеглаат, завиткан, или разнесени надвор и да е исклучително лесен за одржување.Природен изглед, текстура : на пат 10" Е слоевит, брадата-должина на врвот на главата парче што обезбедува убава покриеност додека совршено се меша во вашата Коса.Совршен за проретчена коса : Дел од трансформации собирање, ова парче, ако совршен за губење на косата, заедно со дел или Круна област, ви дава убав целосен изглед.Направи секој ден добра коса ден : остане во чекор со фризура трендови кои го вклучите пара, фризура врвен квалитет перики ќе ви овозможи да го промените вашиот фризура толку лесно како ќе се промени вашиот ум.Дизајниран за жена со брада-должина или повеќе коса кој сака додаде волумен на горниот дел, на пат 10" Е слоевит, брадата-должина на врвот на главата парче што обезбедува убава покриеност додека совршено се меша во вашата коса.На monofilament врвот овозможува на парче да се раздели во центар, или на двете страни за драмски убедливо бенг.На топлина-friendly синтетички Tru2 Life влакна ви овозможува да се утврди навивам шема.Карактеристики вклучуваат : полиуретан пред rim да се приспособат на лента за дополнителна безбедност.Monofilament врвот за ниска густина, природно движење и обликување флексибилност. 5 стратешки поставени 1.25" Притисок чувствителни клипови за безбедна прилог.Совршен врвот на главата дел за чистење на косата, или косопад.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди