.

.

New
5 ft HDMI Кабел Машки HDMI да Машки HDMI Кабелот, Најновата Верзија 1.4 High-Speed Жица Поддржува 1080P Ethernet 3D Аудио Виолетова

5 ft HDMI Кабел Машки HDMI да Машки HDMI Кабелот, Најновата Верзија 1.4 High-Speed Жица Поддржува 1080P Ethernet 3D Аудио

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

1.4 HDMI Стандард Поддршка 10mbps / 100mbps мрежни пренос, до 1000mbps.Поддршка 4096 * 2160 резолуција. 1.4 HDMI Стандард Поддршка 10mbps / 100mbps мрежни пренос, до 1000mbps.Поддршка 4096 * 2160 резолуција.Поддршка две 1080 P резолуција на видео поток.Покаже 3 D анимација ултра-вистински три-димензионални слики, аудио и видео опрема споделување зголемувачот еколошки звучен излез. 24 K позлатени Конектори за Највисок Сигнал за Пренос Стапка, ,Отпорност на корозија.Сигнал извртени пар со 125% посебни shield алуминиумска фолија, надворешниот слој на висока густина калај.Приклучокот злато позлатен; Поддршка на 10mbps / 100mbps мрежни пренос, до 1000mbps; Поддршка 4096 * 2160 резолуција; Поддршка две 1080 P резолуција на видео поток; Сигнал извртени пар со 125% посебни shield алуминиумска фолија, надворешниот слој на висока густина калај.Пакет се Вклучени : 1*5 ft HDMI Кабел Машки HDMI да Машки HDMI Кабелот Пурпурна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди