.

.

New
1pcs Мини HDMI-Компатибилен да HDMI Кабел 1080p 3D Голема Брзина Адаптер Злато Позлатен Приклучок Погоден за Камерата ги Следи Проектор ТВ 1M 1.5 M 2M 3M 5M,1.5 м

1pcs Мини HDMI-Компатибилен да HDMI Кабел 1080p 3D Голема Брзина Адаптер Злато Позлатен Приклучок Погоден за Камерата ги

DEN 93.36

Тековен
Во продавницата

Повеќе аудио формати од стерео на мулти-канален звук.Целосно го поддржува HDMI ethernet канал и HDMI 3 D функции.Пол : Машко-Male Certification : CEModel Број : SHC12 Origin : CN(Потекло)Тип : HDMI Кабли-compatible Version : HDMI 1.4 Конектор A : HDMIConnector Б : HDMIApplication : Computer Fully компатибилен со HDMI V1.4.Поддржани резолуции : 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p.Карактеристики позлатени конектори, лиен вирус-олеснување, и mylar-фолија оклопна.Ви овозможува лесно поврзување со HD уреди(како што се HD видео камера, дигитална камера, итн.).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди