.

.

New
Конектори 4K 60Hz Мини HD Кабел ДО/Лево/Десно Аглеста 90 степени Мини HD-да HDMI-Компатибилен Приклучок V2.0 за dslr фото Видео Камера LCD Монитор - (Должина на Кабел: 15cm, Боја: Лево

Конектори 4K 60Hz Мини HD Кабел ДО/Лево/Десно Аглеста 90 степени Мини HD-да HDMI-Компатибилен Приклучок V2.0 за dslr фото

DEN 256.08

Тековен
Во продавницата

Кабел должина : 15cm, Боја : Лево-HDMI Машки.Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТВ!.Еден мора да има додаток за оние кои би сакале да гледате видеа и делото на големиот екран.Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез.Злато позлатен иглички и основи конекции.висок квалитет OD 3.0 mm Супер Меки Тенка Мини HDMI & HDMI да HDMI Кабел за Мото Мобилен Телефон Таблета 1m Светлина-тежина Преносни Овој кабел е совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите колеги, семејството и пријателите.МИНИ HDMI со Голема Брзина Машки Да HDMI машки кабел ви овозможува веднаш да го приклучиш на вашиот паметен Телефон во било која ТЕЛЕВИЗИЈА за размена на инстант емитување на семејството се на средби, состаноци, па дури и tai For LGate страни.Карактеристики : Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТВ!Еден мора да има додаток за оние кои би сакале да гледате видеа и делото на големиот екран.Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез.Злато позлатен иглички и основи конекции.Забелешка : Вашиот ТВ мора да има HDMI за овој кабел за да бидат компатибилни.Спецификации : Тип : МИНИ HDMI Излез & HDMI out HDMI кабел се залагаме за Голема Defination Мултимедијален Интерфејс.Боја : Црна.Кабел OD : 3.0 mm Должина : 100cm Објект специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Кабел Adapter Certification : CEPackage : Yes Products статус : STOCKModel број : HD-011/025.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди