.

.

New
Тоа е Ridic! Не Се Лизга На Зафат /Не Се Лизга Спорт / Атлетик Најлон Тројно Плетенка Спортски Headband

Тоа е Ridic! Не Се Лизга На Зафат /Не Се Лизга Спорт / Атлетик Најлон Тројно Плетенка Спортски Headband

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Не се Лизга / Не се Лизга / не Лизгачки – сепак сакате да го кажам! : ).Перат.Една големина одговара на повеќето - Мек и удобен.Го задржува пот далеку.Одлично за спортски работи, софтбол, бејзбол, одбојка, тенис, јога – што тоа име!.Чувајте ги вашите удира или губат косата од предизвикувајќи навреденост за време на вашиот секојдневно вежбање или игра.Неговите Ridic!nonslip headband е совршен одговор со својата силиконска под контрола за да се одржи дека губат косата назад.Сега со над 70 комбинации на бои, можете да одговара дека омилена облека, џерси, или униформа.На headbands водат да се вклопуваат речиси секој главата големина.Не чувајте бришејќи дека коса далеку од твоите очи, фрли на headband за трчање, крстот се вклопуваат, џогирање, одење, прави домаќинството, или играње било спортови како што се софтбол, кошарка, тенис, одбојка, тенис, blading, велосипедизам, качување, и повеќе.Се стилски и удобен гардероба додаток денес!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди