.

.

New
12 Парчиња Свилен Durag Капи Мека Долга Опашка Headscarf Еластична Широки Ремени Headwraps за Жени Мажи Услуги, 12 Бои

12 Парчиња Свилен Durag Капи Мека Долга Опашка Headscarf Еластична Широки Ремени Headwraps за Жени Мажи Услуги, 12 Бои

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.На свилен durag капи може да одговара на различни стилови на облека, погодна за секојдневно носење или може да бидат послужени како хип-хопер капи, спиење капи и така натаму, што може да се заштити вашиот фризура и остави никаква трага.Машина За Миење. 40 инчи/ 101 цм Пакетот вклучува : 12 x Свилен durag капи Забелешка : Машина перат, ниска температура пеглање се препорачува.Практична да се носат : овие еластична свилен durag капи се одликуваат со долга опашка и широки ремени дизајн, класичен и елегантен, може да биде двојно врзан за 360, 540, 720 бранови со убаво стисливост, на рака мерки за прибл.Сигурен материјал : овие мека долга опашка Headwraps се изработени од свила, мазна на допир и удобен за носење, еластична и може да се поместуваат за да одговара на повеќето главата тип, издржлив и не е лесно да исчезнат, нема да додадете многу товар на главата, може да ви обезбеди долгорочна услуга и удобно носење искуство.Спецификации : Боја : како на слики прикажани Материјали : свила Долга опашка ширина : прибл. 40 инчи/ 101 цм рака во должина, доволно долго за вас да се врзуваат зад себе, реверзибилна и може да покријат вашата коса целосно, ќе ви донесе убаво облечен искуство.Идеален подарок : овие еластична широки ремени headwraps може да се примени и како подарок да ги испратите вашиот брат, татко, мајка, сопруга или други сакате на значајни денови, како што Таткото е Ден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката и така натаму, што ќе се покаже вашата нега, целосно и донесе многу погодности за нивниот живот.Широко се применува : овие широки ремени headwraps може да се носи за да присуствуваат на партии, семеен собир, танц бар или други активности на отворено, исто така, погодна за секојдневно носење, може да се примени и за неформални и формални прилики, кои ќе направат да се издвоите од толпата лесно и изгледаат кул. 12 Парчиња свилен durag капи мека долга опашка headscarf еластична широки ремени headwraps за жени мажи услуги, 12 бои Карактеристики : Овие еластична свилен durag капи може да биде двојно врзан за 360, 540, 720 бранови со убаво стисливост, реверзибилна и може да покријат вашата коса целосно.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Богата со бои : ќе добиете 12 парчиња на свилен durag капи во 12 различни бои, вклучувајќи ги и сребрена, црна и така натаму, погодна за двете жени и мажи, лесно да се одговара со вашиот различни стилови на облека, како што се фармерки, маици и така натаму, што ќе направи да изгледаат повеќе привлечни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди