.

.

New
Applegate, Природни Uncured Црна Шума Шунка Семејство Големина, 10.5 оз

Applegate, Природни Uncured Црна Шума Шунка Семејство Големина, 10.5 оз

DEN 1075.20

Тековен
Во продавницата

Applegate, Природни Uncured Црна Шума Шунка Семејство Големина, 10.5 оз.Без Антибиотици или Додаваат Хормони.Без Хемиски Nitrites или Нитрати.Без Вештачки или ГМО Состојки.Хумано Зголемен.Глутен Слободни.Млечни Слободни.Казеин Слободни.Без Антибиотици или Додаваат Хормони.Без Хемиски Nitrites или Нитрати.Без Вештачки или ГМО Состојки.Хумано Зголемен.Глутен Слободни.Млечни Слободни.Казеин Слободни.Срдечна пушењето носи класичен германската традиција на вашиот сендвич во Applegate Природни Uncured Црна Шума Хем.Исечени и бавно пушеле до совршенство, ова хем е подготвена за вашиот сендвич.Тоа е целосно варен достав шунка сендвич со месо и подготвени да јадат.Тоа е совршен за ручек месо или ладна намали.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди