.

.

New
Издржливи Пакување Алуминиум Пареа Табела Пан, Половина-Големина, Екстра Длабоко, 4-3/16 Пан Длабочина (Пакување од 100)

Издржливи Пакување Алуминиум Пареа Табела Пан, Половина-Големина, Екстра Длабоко, 4-3/16 Пан Длабочина (Пакување од 100)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% рециклираат; Направени од 50 колосек алуминиумска фолија.Расположливиот bakeware прави исчисти лесно, без неред!. 12-11/16" x 10-5/16" x 4-3/16" длабоко.Одлична за печење, печење, угостителство, партии и повеќе.Направен во САД.Издржливи Пакување 1/2 Големина Екстра Длабоко Пареа Табела (пакување од 100). 100% рециклираат.Расположливиот bakeware прави исчисти лесно, нема хаос!Одлично за угостителство и партии!Мерки 12-11/16" x 10-5/16" x 4-3/16" длабоко.Направен во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди