.

.

New
Rubbermaid Комерцијални Производи, Топла Храна Вметнете Пан за Ресторани/Кујни/Кафетерии, 1/2 Големина, 2.5 Инчи Длабоки, Килибар (FG223P00AMBR)

Rubbermaid Комерцијални Производи, Топла Храна Вметнете Пан за Ресторани/Кујни/Кафетерии, 1/2 Големина, 2.5 Инчи Длабоки,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дали нејзината кожа, воздух, или површината грижа, секој производ е специјално дизајнирана да се промовира здравје и благосостојба, намалување на трошоците, како и подобрување на вашиот facilitys слика.ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА СПЕКТАР - Температура оценет од -40°F до 375°F (-40°C до 191°C).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди