.

.

New
Силиконски Бебе Bibs за Девојки и Момчиња, Водоотпорен Хранење Bibs за Бебиња (6-72months) Сина

Силиконски Бебе Bibs за Девојки и Момчиња, Водоотпорен Хранење Bibs за Бебиња (6-72months) Сина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★ Многу лесно за чистење, миење на рацете, машина за перење и машина за миење садови може да се мијат, директно сува со хартија за крпи, многу погодно.Можете да ги споделите вашето бебе да се игра до крај.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.За среќен хранење, ние мора да се подготви Colamy силикони Бебе bibs. 100% Задоволство Гаранција Ние се грижиме за experiecne на секој клиент и служи wholeheartedly!Ако не сте задоволни со нашата bibs за било која причина, ве молиме контактирајте со нас, а ние со задоволство ќе ви обезбеди замена или враќање на средствата.На бебешка облека се чуваат чисти и да се теренот е чист.Кожата која ги штити бебе безбедно, алергија и раздразливост не е лесно.Супер лесно да се чисти површина е мазна, не-боење и не апсорбира вода.ЛЕСНИ & УЛТРА МЕКИ РАБОВИ - Повеќето години омраза имаат нешто околу нивните necks, па ние направивме нашиот силикони лигавче да бидат лесни и меки, па вашите fussy деца нема да се чувствуваат нешто!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ☆ Еко-Пријателски. ☆ BPA & Phthalate Слободни.Печати на враќање превозот етикета.Тој не треба да се сушат за долго време како крпа лигавче, и може да се користи веднаш по сушењето со хартиена крпа или марамче.Карактеристики : ☆ Водоотпорен дизајн, без разлика млеко, сок не ќе влажна облека, чувајте ги на бебето тело сува и удобно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди