.

.

New
GODR7OY Силикони Bibs, Водоотпорен Мека Bibs за Бебиња & Години, Бебе Bibs Прилагодливи за 6-27 Месеци Јадење, 2 Пакет Дамка Отпорни на Силиконски Бебе Лигавче

GODR7OY Силикони Bibs, Водоотпорен Мека Bibs за Бебиња & Години, Бебе Bibs Прилагодливи за 6-27 Месеци Јадење, 2 Пакет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Safe Материјал : Направен од 100% храна одделение не-токсични силикон, BPA т е важно дури и ако бебето гризнувања на лигавче.Што повеќе, тоа е безбедно да се користи за чувствителна кожа, сакајте бришење на babys кожата и сакајте ја напушти осип.Ние дизајниран пошироката џеб ефикасно да се фати паднатите храна кога хранење, и да се избегне добивање заглавени на работ на маса или на висок стол.Во исто време, таа заштедува време за чистење на маса и подот.Повеќе од тоа, нашите водоотпорен силикони е многу лесно да се чисти, ќе биде ново во неколку секунди со влажни брише.Различни бои да се избере.Ние ги комбинираат најдобрите бои за да се исполнат вашите потреби.Според бебето родова, можете да изберете омилени бои, и повеќе великодушни без garish шема.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди