.

.

New
TOMAHAUK Snuffle Мат за Кучиња – Интерактивна Игра се Хранат/Куче Загатка Играчка Која ви Помага при Стрес Олеснување, Хранењето Вештини, Мозочна Стимулација и Досада

TOMAHAUK Snuffle Мат за Кучиња – Интерактивна Игра се Хранат/Куче Загатка Играчка Која ви Помага при Стрес Олеснување,

DEN 395.76

Тековен
Во продавницата

Подобрување на Вашето Куче е Хранењето Вештини; куче загатка играчка направена од чувствува платно е дизајниран за да се скрие храна ефикасно, така, за подобрување на вашето куче е хранењето вештини.Бавното Хранење Води кон Добро Стомакот Здравје; Еден од-мора да има милениче играчки или куче храна загатки, кучето snuffle мат гасови вашето куче полека како што тоа го бара за тоа, давајќи доволно време за своите стомакот да се подготви.Хаос-бесплатен Оброк Пати; им Помогне на вашето домашно милениче го објави својот затворен-up енергија на нашите куче мозокот-стимулирање на играчки со не се лизга дизајн, така што mealtimes се секогаш чисти.Машина Перат, Нашите куче загатка играчки или куче игри не го изгуби својот квалитет и по една машина за миење, па измијте овие прехранбени загатки за кучиња сите што го сакате.Бесплатни Фризби Опфатени; Купи преносни, двојно-користете куче храни мат и да се добие фризби како подарок од нас да врска со вашето куче и играјќи со него.Како што знаете, кучиња се агилни суштества.Тие имаат потреба од постојана стимулација да расте здрава физички и психички.Snuffle мат за кучиња има оваа наука во својата суштина.Таа го стимулира вашиот пес е мозокот со симулирање нејзиното природно живеалиште на хранењето за храна.На овој начин, своите мозокот не само формите на нови невронски начини за неговата ментална благосостојба, но, исто така, го ослободува среќен хормони.Како резултат на тоа, ќе видиме вашето куче повеќе ангажирани, среќни и здрави.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди