.

.

New
Дестинација Држава Висконсин/Висконсин Совршен Намали Боја Decal 4 x 4Држава/Висконсин Совршен Намали Боја Decal 4 x 4, Мулти, NA

Дестинација Држава Висконсин/Висконсин Совршен Намали Боја Decal 4 x 4Држава/Висконсин Совршен Намали Боја Decal 4 x 4,

DEN 95.76

Тековен
Во продавницата

Се придржува до различни површини.Cut - за - форма.издржливи отворено винил изградба.Пакет Тежина : 0.013 фунти.Совршен Намали decals се направени на отворено винил, постојан лепило, сликата сече на надворешната димензија на логото, полна боја детали е отпечатена со 3 год надворешна оценка.Се снабдува со јасна лагер, пренос на лента, и на барањето инструкции.Направен во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди