.

.

New
SKQOUI Светиот Ѕид Крст, Кристијан Ѕид Крсте Крстот Ѕид Монтирани рачно изработени Дрвени Ѕид Крстови Витлеем Ѕид Оркестарот (Црна)

SKQOUI Светиот Ѕид Крст, Кристијан Ѕид Крсте Крстот Ѕид Монтирани рачно изработени Дрвени Ѕид Крстови Витлеем Ѕид Оркестарот

DEN 527.76

Тековен
Во продавницата

Материјал : Изработени од дрвен материјал, се повеќе издржливи.Ѕидот Монтирани : Таа лесно може да се закачи на ѕид со мала дупка на грбот на крстот.Користете прилики : корисници може да се примени за да ги красат вашата куќа кога бебето туш, или Божиќ Ден, во спротивно, овие крст привезоци за да додадете повеќе различни елементи за DIY занаети и мали подароци.Дома Декорација : Тоа ќе се промени атмосферата на вашиот дом.Оние кои влегуваат ќе се знае за вашата љубов за Исус Христос.Голема Подароци : Тоа може да биде дадена како подарок за роднини и пријатели, што претставува вера и благослов.Материјал : Изработени од дрвен материјал, се повеќе издржливи.Ѕидот Монтирани : Таа лесно може да се закачи на ѕид со мала дупка на грбот на крстот.Дома Декорација : Тоа ќе се промени атмосферата на вашиот дом.Оние кои влегуваат ќе се знае за вашата љубов за Исус Христос.Повод : Тоа одговараат за вашата спална соба, бања, дневна соба, канцеларија или кујна со верските селски шарм.Најдобрите Подароци : Тоа може да биде дадена како подарок за роднини и пријатели, што претставува вера и благослов.Карактеристики : Материјал : wooden Color : кајсија, black Types : А, BTypes големина : за 18x3x26cm Types Б големина : за 16x2x28cm Package се вклучени : 1pc x дрвени crosses Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди