.

.

New
Бои на Виножитото Полицаец Декоративни Ѕид Крстот Holster Пиштол Полициска станица Амблем Орел Оркестарот 12

Бои на Виножитото Полицаец Декоративни Ѕид Крстот Holster Пиштол Полициска станица Амблем Орел Оркестарот 12

DEN 575.76

Тековен
Во продавницата

Бренд Нови во Кутија.Направени од издржлив смола, која беше рачно насликана.Мерки 12" x 7".Грбот има teethed монтажа парче.ВО ПАРК И БРОД ДИРЕКТНО ОД ТЕКСАС БРЗА ИСПОРАКА.Сосема нов ѕид крстот · Направени од издржлив смола и беше рака насликани · Мерки 12 инчи долг од 7 инчи, широк · Карактеристики камен изгледа тело украсени со појас, holster и пиштол · центарот има полициска станица амблем со 3 D златен орел · крстот беше врежани со зборови; надеж, мир и благодат, и Господ ќе ве упати секогаш. · Овој крст е многу тешка и ќе се направи за одличен подарок за било спроведување на законот агент · задната страна има teethed монтажа парче.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди