.

.

New
Крајот 04182 Avarie Метал Ѕид Art44; Злато - Сет од 3

Крајот 04182 Avarie Метал Ѕид Art44; Злато - Сет од 3

DEN 4056.00

Тековен
Во продавницата

Премиум квалитет на материјали со уникатни висок стил на дизајн.Со напредни производ, инженеринг и засилување.Крајот одржува некои од најниска штета стапки во индустријата.Сет на 3 Specifications.Боја : Злато.Оваа современа сет од 3 метал ѕид уметност карактеристики 3dimensional органски криви форми со зрачи метал краци заврши во позлатен злато со огледува центар акценти Карактеристики.Премиум квалитет на материјали со уникатни highstyle дизајн.Со напредни производ, инженеринг и засилување.Крајот одржува некои од најниска штета стапки во индустријата.Сет на 3 Specifications.Боја На Злато.Мали Димензии 16 x 13 х 2. Средни Димензии 20 x 18 x 3. Големи Димензии 25 х 21 x 3. Тежина 17 кг.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди