.

.

New
YIDAI Железо Ѕид Скулптури, Злато Ѕид Оркестарот, Златен Лист Ѕид Виси Оркестарот со Рамка, Златен Метал Уметност Ѕид Скулптурата за Дневна Соба, Спална соба (C)

YIDAI Железо Ѕид Скулптури, Злато Ѕид Оркестарот, Златен Лист Ѕид Виси Оркестарот со Рамка, Златен Метал Уметност Ѕид Скулптурата

DEN 1346.40

Тековен
Во продавницата

ЦВРСТИ И ТРАЈНИ производи : Железо ѕид скулптура е направена од ковано железо структура на рамката е издржлив, лесен за одржување, не е лесно да избледи и отпорни на абење.Лист ѕид оркестарот е добро насликани во прекрасна златна, живописни, луксузни, трајни и анти- ' рѓа.ЕЛЕГАНТНА И АТРАКТИВЕН СТИЛ : злато метал уметност ѕид скулптури се насликани со шармантна злато заврши, не исчезнат и оцрни; светли бои изгледаат хармоничен и деликатна, и изработка е исклучителна и сигурен, создавајќи силна празнична атмосфера за вашиот дом.УБАВА ОРКЕСТАРОТ : Додадете контакт на предели на било ѕид со оваа модерна метал џунглата ѕид оркестарот.Создавање на фокусна точка во вашата дневна, спална соба или канцеларија со овие сјајна и спокоен, златни листови.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Златен лист ѕид виси оркестарот е совршен за внатрешна ѕид декорација.Тие изгледа совршено во купатило, кујна, дневна соба, спална соба, дете соба, канцеларија.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Метал лист ѕид уметност е одличен подарок за пријателите и семејството, како housewarming подарок, годишнина подарок, роденденски подарок дури и ангажирање подарок.Метален лист ѕид уметност е одличен подарок за пријателите и семејството, како housewarming подарок, годишнина подарок, роденденски подарок дури и ангажирање подарок Карактеристики : ЕЛЕГАНТЕН И АТРАКТИВЕН СТИЛ : злато метал уметност ѕид скулптури се насликани со шармантна злато заврши, не исчезнат и оцрни; светли бои изгледаат хармоничен и деликатна, и изработка е исклучителна и сигурен, создавајќи силна празнична атмосфера за вашиот дом УБАВИ УКРАСИ : Додадете контакт на предели на било ѕид со оваа модерна метал џунглата ѕид оркестарот.Создавање на фокусна точка во вашата дневна, спална соба или канцеларија со овие сјајна и спокоен, златен остава ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Златен лист ѕид виси оркестарот е совршен за внатрешна ѕид декорација.Тие изгледа совршено во купатило, кујна, дневна соба, спална соба, дете соба, канцеларија Спецификација : Име на Производ : Железо Ѕид Скулптури,Ѕидни Украси Плоштадот Ѕидни Украси Тип : A, B, C, D Материјал : Алуминиум железо Големина : 25*30 CM /9.8*11.8 инчи Производ тежина : 380g Пакет листа : 1*Железо Ѕид Скулптури.

Останатите карактеристики

Product Name:
Iron Wall Sculptures,Wall Decor Square Wall Ornaments
Type:
A, B, C, D
Material:
Alloy iron
Size:
25*30CM /9.8*11.8inches
Product weight:
380g
Package list:
1*Iron Wall Sculptures :
Обновено

Слични понуди