.

.

New
Ridecle Совршен Капчиња Игла Комплет Капчиња Куки Алатка Торба Случај за Артритични Раце, Мазна Игли за Плетење Организатор Патент Торба

Ridecle Совршен Капчиња Игла Комплет Капчиња Куки Алатка Торба Случај за Артритични Раце, Мазна Игли за Плетење Организатор

DEN 1924.80

Тековен
Во продавницата

oft гумени рачки намали & елиминира артритис, карпален тунел и доведува до појава на грчеви во рацете, зглобовите и прстите.Исклучително удобен зафат - на cushioned се справи со се комбинираат со лесни капчиња игли, значи и помалку притисок, па може да се капчиња повеќе без непријатност.Висок квалитет на најлон, цврста и мазна патент.Две-слој дизајн за поголем простор за складирање.Прецизната поделба, силен фиксација, повеќе уреден.Капчиња кука кеса * 1 (без додатоци). 1. Висок квалитет на најлон, цврста и мазна патент 2. Две-слој дизајн за поголем складирање space3. Прецизната поделба, силен фиксација, повеќе уреден.Производ Параметри : Големина : за 18*14*3.5 CM/7.09*5.51*1.38 in Packing Листата : капчиња кука кеса * 1 (без додатоци).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди