.

.

New
KOKNIT Еден Кружен Игла за Плетење, 16 Инчен Нерѓосувачки Игли за Плетење, НИ Големина и MM Големина Означени на Игла со Ласер (US5 / 3.75 mm) Најдобар Подарок за Професионалци

KOKNIT Еден Кружен Игла за Плетење, 16 Инчен Нерѓосувачки Игли за Плетење, НИ Големина и MM Големина Означени на Игла со

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【14 ГОЛЕМИНИ】KOKNIT Нерѓосувачки Челик Кружни Игли за Плетење, Големина НАС 1-15 (2.25 мм - 10мм) Вкупна должина е 16" (41cm) долго, убаво за симпатична поврзана проекти, како sock, ракавица, шамија. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Секој објект е мала тежина и издржливи, прецизно изработени со сатенски финиш со совршено заострените совети. 【ЛЕСНО да се ИДЕНТИФИКУВА】Две различни големини се трајно ласерски гравирани на секој од нерѓосувачки рачка за лесно идентификација, додаде практичноста и лесни за складирање. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】цевка структура го прави овие најдобро за плетење во круг со два кружни игли.Цевката е само малку потенки од игли така да не се добие супер-тесни бода во близина на крајот на игли, и цевки се прекрасно флопи и не се добие на начин на вашите раце.Многу природно чувство откако ќе се користи за да се челик цевки. 【ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА】плетење игли во собата е поддржан од страна на KOKNIT. 100% Задоволството на услугата.Компактен и пренослив игли за плетење, лесно да се носат.Идеална големина, не ќе потрае вашето премногу простор и лесно се вклопуваат во вашиот ранец, багаж, куфер.Нашите игли за плетење сет за правење ќебиња, домашни миленичиња, облека, капи, крпа, ракавици.Добра за почетници, Деца ,Жени и напредни crocheter.Тоа ќе биде голем идеал за Божиќ, Денот на Благодарноста, Мајки Ден, Роденден или многу наврати.KOKNIT14 Големини Нерѓосувачки Челик Кружни Игли за Плетење.Компактен и пренослив игли за плетење, лесно да се носат.Идеална големина, не ќе потрае вашето премногу простор и лесно се вклопуваат во вашиот ранец, багаж, куфер.Нашите игли за плетење сет за правење ќебиња, домашни миленичиња, облека, капи, крпа, ракавици.Добра за почетници, Деца ,Жени и напредни crocheter.Тоа ќе биде голем идеал за Божиќ, Денот на Благодарноста, Мајки Ден, Роденден или многу наврати. [ Сите слики се вистински фотографира и дизајниран од страна на KOKNIT.Секој пиратски дело ќе биде предмет на истрага! ].

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди