.

.

New
Garosa 100Pcs Felting Игли Везови DIY Занает Плетење Стартер Додатоци Сет(S)

Garosa 100Pcs Felting Игли Везови DIY Занает Плетење Стартер Додатоци Сет(S)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Честа УпотребаОва е најчестиот felting игли, во целина може да се користи директно.Употреба-Откако фиксна волна употреба ја пушти игли poking вертикално надолу, за да се избегне појавата на скршени игли.Овие игли се термички обработено да ги зајакне.Го користите Долго Време, Ѕиркаат игли е потрошен објектот, се користи долго време, таму ќе биде и абење, препорачливо е да се купи повеќе слободно.По продажба на Гаранција, Ние ви гарантира имаат добар шопинг искуство.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на прв доколку постои било каков проблем,и ние секогаш сме тука да ве поддржиме.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди