.

.

New
VEVOR Hitch Монтирани Мевосек, 18 месо тело Должина Кутија Scraper месо тело, 4 Дупка Сајт Кутија Ножот за Трактор, 2 Лоцирање на Иглички Мевосек месо тело, 2 Плуг Совети Кутија

VEVOR Hitch Монтирани Мевосек, 18 месо тело Должина Кутија Scraper месо тело, 4 Дупка Сајт Кутија Ножот за Трактор, 2 Лоцирање

DEN 1799.76

Тековен
Во продавницата

4 Прилагодливи Дупка Сајтови : Дупка Проред : 2 во / 5 cm.На hitch-монтирани мевосек има повеќе детални Поставки, прилагодливи за различни оперативни длабочини, додавање на уште две дупки од повеќето слични производи.Покрај тоа, кутија scraper месо тело е опремен со смолкнување гром да се заштити hitch и нога.Јаглероден Челик Материјал : кутија ножот за тракторот е направен од висок јаглероден челик со висока цврстина и отпорност на деформација.Со спреј во боја слој на неговата површина insulates метал од директен контакт со воздух и ефикасно спречува ' рѓа и корозија.Комплетен Прибор : доаѓаме со дополнителни заменливи ора совет и монтажа pin.Мевосек месо тело има полно додатоци : 18" во должина прилагодливи месо тело, две мевосек заби, два монтажа куки, на смолкнување завртки.Лесен за Инсталација : Во само три чекори, кутија сечилото месо тело на забите може да биде инсталиран од страна на страна.Прво, инсталирајте го стриже гром, а Потоа, да го поправи остри заби; Конечно, заврши инсталацијата.Повеќенаменски Апликации : Мевосек месо тело за кутија сечилото е широко се користи, компатибилен со повеќето АТВ/UTV и 2-инчен корисници, и се препорачува за МАЧКА 0 и МАЧКА 1 трактори. 4 Прилагодливи Дупка Сајтови.Јаглероден Челик Материјал.Комплетен Прибор.Лесен За Инсталација.Модел : PTQLT-18. Материјал : Јаглероден Челик.Се справи со Должина : 18 / 45.7 cm.Net тежина : 14.8 кг / 6.7 кг. 18" Hitch Монтирани Ripper Carbon Челик / 45.7 cm Net тежина : 14.8 кг / 6.7 кг.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди