.

.

New
Guitar Hero Smash Hits - Xbox 360

Guitar Hero Smash Hits - Xbox 360

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Епска 48-песна setlist составена од повеќето незаборавни песни од guitar hero игри, вклучувајќи господар снимка од : Алиса во Синџири, Кралицата, Отров, Rage Against The Machine, Извртени Сестра, Џоан Jett, Срцето, Dragonforce и многу други.За поновите guitar hero фанови, ова е голема шанса да се израмни и да игра најдобро на guitar hero, додека поискусните guitar hero фанови сега имаат нова причина да се прошири на целиот бенд.Одбиеме светлата, чудак до засилувачи и да се подготви за командниот центар на вниманието, како што рок од повеќето забавно песни од guitar hero, guitar hero II, guitar hero Бис : Карпи 80-тите и guitar hero III : Легенди на Карпа.Тоа карактеристики Рок-Ѕвезда Создателот, прво се направени познати во guitar hero Светска Турнеја, како и Музика Студио и GHTunes кои заедно овозможуваат на играчите да создадат свои хитови и да ги споделите на интернет.Опис на производот Најдобар на guitar hero сега за целиот Бенд!Одбиеме светлата, чудак до засилувачи и да се подготви да команда центарот на вниманието, со некои од најпознатите И фамозниот песни од guitar hero, guitar hero II, guitar hero Бис : Карпи 80-тите и guitar hero III : Легенди на Карпа.Во guitar hero : Smash Hits играчи го добиете најдоброто од претходните Гитара Херој игри, сега се во целосна бенд игра сценарио.ssl-images-/images/G/01/electronics/detail-page/callout-bg.Онлајн и офлајн игра режими овозможи до 4 играчи можат да се здружат и рок на локално ниво, или битка други бендови онлајн до 8 играчи.Игра како Бендот За прв пат играчи може да се земе сцената и рок на нивните омилени песни од guitar hero почетокот на игри во серија со користење на тапанот за полнење и микрофон контролори.За прв пат, играчи може да се рок на нивните омилени guitar hero песни преку барабан за полнење и микрофон контролори поединечно или како бенд.Искуство друга димензија на тежина со тапан комплет контролер е двоен удар-возилото "Експерт" нивото на тежина прв пат е виден во guitar hero Metallica.vgoverview { height : 125px; background : #9 DC4 D8 url(https : //images-na.callout { font-family : verdana; font-size : 11px; line-height : 1.Погледнете поголеми.Клучни Карактеристики : способноста да карпа на вашите омилени песни од guitar hero на оригинални игри преку барабан за полнење и микрофон контролори.Обемна мултиплеер опции.И за прв пат ќе може да се приклучи заедно како бенд и џем да го совладате песни од најголемите guitar hero музика на вашиот контролори за гитара, тапани и вокали.Играта исто така додава уште една димензија на тежина со тапан комплет контролер е двоен удар-возилото "Експерт+" нивото на тежина прв пат е виден во guitar hero : Metallica.Искуство друга димензија на тежина со тапан комплет контролер е двоен удар-возилото "Експерт+" нивото на тежина прв пат е виден во guitar hero : Metallica.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди