.

.

New
Симулациите 4 - Земја Кујна - PC [Онлајн Игра Code]

Симулациите 4 - Земја Кујна - PC [Онлајн Игра Code]

DEN 119.76

Тековен
Во продавницата

Се готви во удобноста - Изградба на кујната на вашата Sim соништата со целосно нов сет на шалтери, острови, кабинети, и се меша и натпревар парчиња.Направи домашен - кујната е срцето на домот за причина!Секој објект работи заедно за да се поттикне пријатна атмосфера со гроздобер мебел, декор, и материјали.Се трансформира во вашата Sim кујна во најпознатите поставен дел од нивниот дом со Сим 4 Земја Кујна Комплет*!Од гроздобер фрижидери да оброците јадења, овие Build Mode Itemsoffer на убавата трендовски се на безвременски стил.Бара Сим 4 (се продава одделно) и сите игра ажурирања.Системски побарувања : Оперативен Систем : Windows 10 Потекло сметка се бара да ја даунлоадирате и инсталирате.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди