.

.

New
EPSON T532 EcoTank -Мастило Ултра-висок Капацитет Шише Црно (T532120-Ите) за да Одберете Epson EcoTank Принтери

EPSON T532 EcoTank -Мастило Ултра-висок Капацитет Шише Црно (T532120-Ите) за да Одберете Epson EcoTank Принтери

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Epson силно се препорачува користење на вистински мастило за да се обезбеди оптимален квалитет на печатење и перформанси.Употребата на не-вистинска мастило може да предизвика оштетување не се опфатени во рамките на печатачот ltd.wnty.Добиете илјадници страници (1).Зачувајте до 75 проценти со ниска цена замена мастило шишиња наспроти моно тонер касети (2).Еко Одговара мастило шише — уникатно внесено за лесен за пополнување.Ултра висок капацитет мастило шише.Epson е Еко Резервоарот замена мастило шише испорачува илјадници страници (1), плус вистински Epson квалитет.Зачувајте до 75 проценти на мастило со ниска цена замена мастило шишиња наспроти тонер касети (2).Плус, ексклузивна, уникатно внесени Еко Одговара шише, го прави лесно да се пополни вашиот печатач. 1. Замена мастило шише приноси врз основа на ISO/IEC 24712 модел со Epson методологијата.Вистински мастило приноси ќе се разликуваат значително од причини вклучувајќи печатени слики, прилагодувања за печатење, температурата и влажноста на воздухот.Приноси може да биде помал кога печатење ретко или главно со еден мастило боја.Сите бои со мастило се користи за печатење и печатачот одржување, и сите бои мора да бидат достапни за печатење.За повеќе информации, посетете го нашиот официјален сајт. 2. Заштеди споредба врз основа на набавната цена на замена мастило шише и цената на доволно моно тонер касети за да го постигнат вкупниот страница приноси од мастило шише со користење на производители " online цени и приноси за највисок капацитет тонер касети за најдобро продаван слично избрана моно ласерски принтери цени во $499 (USD) со брзина од 30 ppm или помалку по индустрија достапни податоци како на јуни 2018. Вистински заштеди ќе се разликуваат врз основа на задачи за печатење, печатење на книги и применувањето на условите.За повеќе информации за мастило приноси, посетете го нашиот официјален сајт.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди