.

.

New
PMZZID Тешки Кука и Јамка мајмун Леплива Назад Fastener, Interlocking Лента Монтажа Лента, Водоотпорен Затворен за Употреба на Отворено за Домашна Канцеларија Училиште Автомоб?

PMZZID Тешки Кука и Јамка мајмун Леплива Назад Fastener, Interlocking Лента Монтажа Лента, Водоотпорен Затворен за Употреба

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Широко се Користи : леплива назад fastener лента може да се примени на било чиста мазни површини како што се ѕидови, пластика, очила, керамички плочки, хартија итн. Користете го за да се изедначи со рамни површини како што се керамички плочки, мермер, тешко дрво, стакло, метал , кожа и најмногу пластика и чисти површини.Силно лепило : температура отпорни т грижете се за да се вежба и да ги уништи вашиот ѕид. Намали во склопот на должината и обликот со режа задоволат вашата потреба.Зголемената лента може да биде лесен за употреба и не ноктите, завртки и лепила потребни, тогаш силно за прицврстување на многу работи, слика виси, алатки монтажа, играчки стои.Чистење на области на примена.На кука и јамка индустриска сила сврзувачки елементи кои го замени ноктите, навртки, лепак и алатки.Дури и вие сакајте се грижите за да се вежба и да ги уништи вашиот ѕид. Кинење надвор од лепило куки и циклуси ќе ја ослабне неговата вискозност.Тоа може да биде пренослив повторно да се употребуваат, со тоа им овозможи да се наизменично го користите за внатрешна и надворешна.Топло забелешка : .Леплива лента е многу корисно да се организира за далечинска контрола, училиште отпечатоци, дома декор предмети, мобилни уреди, ѕид мала тежина предмети на повеќе начини, користење на нашата кука и јамка fastener.БЕЗ ДУПЧЕЊЕ е ПОТРЕБНО : Не чекан, дупчење, нокти, или епоксидна е потребно.Силно се зацврсти нередот алатки, само грчевито држејќи се за моќ кабли, компјутерски кабли, канцеларијата на кабли и жици, риболов да се создаде чисти и уредни работа област.Супер леплива лепило поддршка е идеален за разни самолепливи проекти.Лепило двојно двострано работи одлично во секоја област како што е дом, канцеларија, шатори, училиште, автомобил,итн.На јадицата јамка лента е совршен за само лепило за општа намена.Монтажа лента која е голема како канцеларија снабдување, далечински управувач, занаети, кујна организирање, компјутер лепило фан планината, laminating листови, образовни отпечатоци, и повеќе.Идеален за дома или ѕид налепници, канцеларија и кујна, бања и спална соба.Оставете 24 часа за да се зголеми вискозитетот.Потрајни од друг материјал.Тоа е едноставно решение за да се организираат на многу површини, без поставување на дупки во ѕидот.Спецификации : . Не користите леплива влошки на нерамна или солиден површини, како цигла ,камен, бетон, асфалт.Лесен за употреба, едноставно тргни надвор и се држи на. Не може да се користи на бојата на ѕидот или хартија ѕид, бидејќи тоа е силна adhesiveness.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди