.

.

New
TLLDX Дома Декор Гроздобер Автомобил Модел Подароци Украси Железо Занаети Автомобил Фигурини Возило Минијатурни Автомобил Модел Бар Мебел Дете Играчки Подарок

TLLDX Дома Декор Гроздобер Автомобил Модел Подароци Украси Железо Занаети Автомобил Фигурини Возило Минијатурни Автомобил

DEN 1050.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Метал.Големина : 14x6.5x6.5cm(5.51x2.56x2.56inch).Форма : На прекрасен изглед создава прекрасен поглед.Подароци : Ќе обезбеди совршен подарок за вашите пријатели, семејство или себе си, и да додадете богатство на богатството на уметноста колекција да го прослават било какви посебни и скапоцени моменти на housewarming, годишнина, роденден, ангажирање или живот.Погоден за внатрешна декорација : спална соба, дневна соба, учење, итн.Материјал : Метал Големина : 14x6.5x6.5cm(5.51x2.56x2.56inch).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди