.

.

New
Labvida 2pcs на Авто-Venting Безбедност Миење Шишиња, Vol.500ml 17oz, Acetone Миење Шише, LDPE Материјал, LVM004

Labvida 2pcs на Авто-Venting Безбедност Миење Шишиња, Vol.500ml 17oz, Acetone Миење Шише, LDPE Материјал, LVM004

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Јачина и Количина : 500ml (17oz), 2 парчиња.Материјал : Шише е направен од LDPE(Ниска Густина Полиетилен) материјал, Нерешено цевка е направен од PP(полипропилен).Изглед : , Вклучувајќи Хемиско име, ИДЕНТИЧЕН, GHS, CAS броеви, NFPA кодовите и симболите, и целни органи информации.Погодност за користење : Раздавам рамномерно преку врвот со затворањето и матични моделирани во едно парче за истекување-доказ услуга.Совет може да се намали за да се обезбеди зголемен проток.Тесни одговара на подготви цевка и затворање спречува сепарација кога крцкањето шише.Примена : Погоден за употреба во хемијата и биологијата, како и во фармацевтската и научно тестирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди