.

.

New
Здрава Раси Utonagan Smokin' Рерна Лосос Рецепт Jerky Куче Третира 4 мл

Здрава Раси Utonagan Smokin' Рерна Лосос Рецепт Jerky Куче Третира 4 мл

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Вистински лосос е број еден состојка.Не содржи глутен, не пченка и соја.Непобедлива вкус во секој meaty залак.Resealable торба.Произведено во САД.Здрава Раси Smokin' Рерна Лосос Рецепт Jerky Куче Третира е здрава алтернатива кога лекувањето на вашиот pup.Вистински лосос е број еден состојка.Не содржи глутен, не пченка и соја.Не постојат вештачки Вкус Jerky Куче Третира 4 мл.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди